GT SKY LOFT

największy namiot dachowy na świecie

Pompowany namiot rodzinny

 

GT Sky Loft firmy GentleTent to największy namiot dachowy na świecie. Ma powierzchnię do leżenia 3,4 mx 2,00 mi waży tylko 49 kg . To sprawia, że GT Sky Loft to idealny namiot dachowy dla rodziny dla maksymalnie 5 osób lub „oaza glampingu” dla par. Zarówno część sypialna namiotu dachowego, jak i konstrukcja namiotu są w pełni nadmuchiwane. Oferuje również dwie opcje montażu: długość pojazdu do i w poprzek pojazdu.

Dzięki wysokości wnętrza wynoszącej 1,4 m wnętrze oferuje około 10 metrów sześciennych kubatury pomieszczenia. Leżącą powierzchnię 3,4m x 2,00m można podzielić na dwa pokoje. Tylna trzecia część namiotu została zaprojektowana jako „pokój dzienny" z przestronnym świetlikiem z szybą kempingową, która umożliwia widok nieba. Ponadto ma szklane okno kempingowe, które można całkowicie zwinąć i służy jako drugie wejście przy montażu bocznym. Cztery duże okna z moskitierami, po dwa z każdej strony, oprócz oddychającego materiału namiotowego PolyCotton zapewniają doskonały klimat w pomieszczeniu. Jako przedłużoną ochronę przed warunkami atmosferycznymi można przypiąć zewnętrzną osłonę z przyciemnionymi szybami kempingowymi na całej powierzchnii namiotu.

 

Podobnie jak w przypadku namiotu dachowego GT Roof, platforma do leżenia jest wykonana z materiału wysoko ciśnieniowego typu drop stitch (tak jak to ma miejsce w deskach SUP)

Rozmiar montażowy i do transportu:

GT Sky Loft ma stabilną aluminiową ramę o wymiarach 1,64m x 1,43m. Rama jest montowana na bagażniku dachowym pojazdu za pomocą zestawu mocującego. W zależności od typu pojazdu GT Sky Loft można zamontować w poprzek pojazdu lub wzdłuż pojazdu. Do instalacji wzdłużnej, na przykład w samochodach dostawczych / busach, przydatne są trzy lub cztery belki poprzeczne. W tym przypadku obszar wejściowy znajduje się z tyłu i jest podtrzymywany przez drabinę teleskopową. Jeśli wymagana jest instalacja poprzeczna, do stabilizacji leżącej platformy stosuje się dwie drabiny teleskopowe. Drugą drabinę teleskopową można kupić jako dodatek.

 

Rozmiar paczki podczas transportu wynosi 165cm x 145cm x 15cm.

Opcjonalny przedsionek

Opcjonalnie można kupić przestronny przedsionek oknem i systemem wentylacyjnym wykonanym z polibawełny.

SZCZEGÓŁY PRODUKTU

 • Platforma do leżenia wykonana z drop stitch pvc
 • Tkanina namiotowa PolyCotton
 • Podwójne rurki zewnętrzne ripstop
 • Rurki wewnętrzne wykonane z TPU
 • Powłoka zewnętrzna z powlekanego nylonu (kolor: srebrnoszary)

Kolory
oliwkowo-szary  / niebieski-szary

Waga
49 kg GT Sky Loft
6 kg na każdą dodatkową drabinę teleskopową

Wymiary
powierzchni leżącej: 340 cm x 200 cm x 140 cm
powierzchnia zewnętrzna: 210 cm x 430 cm x 148 cm

Rozmiar paczki (dł x szer x wys)
165 cm x 145 cm x 15 cm

Zestaw składa się z:
GT Sky Loft, 1x drabina teleskopowa, zestaw montażowy, gwoździe do namiotu, guying, zestaw naprawczy, duża pompa elektryczna 12V


:- ) Zobacz w sklepie

GT ROOF

pierwszy nadmuchiwany namiot na dach samochodu

GT Roof - Pompowany namiot dachowy

Waży tylko 25 kg i ma wielkość opakowania 1m x 1m x 0,15m. Jest więc około 2/3 lżejszy i bardziej poręczny niż tradycyjne namioty dachowe. Oprócz twardych lub składanych namiotów dachowych, GentleTent ustanawia nową kategorię „dmuchanych namiotów dachowych” na rynku kempingowym. Nie bez powodu w 2018 r. GT Roof otrzymał nagrodę Outdoor Industry Award , w której nagradzane są ważne innowacje na rynku zewnętrznym.

Namiot jest solidnie połączony z bagażnikiem dachowym samochodu za pomocą solidnej kwadratowej aluminiowej ramy o wymiarach 1m x 1m i zestawu montażowego. Podczas jazdy namiot pozostaje zamontowany na dachu samochodu jako niewielka paczka.

 

Dzięki kwadratowej ramie dach GT można przymocować do dachu na dwa sposoby:

 • z tyłu pojazdu

 • z boku pojazdu

Uwaga:

Ponieważ GT Roof waży tylko 25 kg, nadaje się również do pojazdów o niskim obciążeniu dachu i nie ma prawie żadnego wpływu na właściwości jezdne i prowadzenie samochodu.

DOPUSZCZONY OBCIĄŻENIE DACHU I NAMIOT DACHU

Dopuszczalne obciążenie dachu wskazuje jaką masą można załadować dach pojazdu, nie zagrażając bezpieczeństwu ruchu pojazdu (dotyczy to poruszającego się pojazdu). Obciążenie dachu jest sumą namiotu na dachu, belek poprzecznych i innych obciążeń dachu. W przypadku wielu pojazdów obciążenie dachu jest ograniczone do 50 kg!

 

Inne zalety wynikające z niskiej wagi i zwartej konstrukcji: po podróży również zajmuje mało miejsca, a nawet można go zawiesić na ścianie w garażu. Ponadto może być łatwo zamontowany przez jedną osobę.

 

Co wchodzi w skład pompowanego namiotu dachowego GT Roof?

GT Roof składa się z aluminiowej ramy 1m x 1m, zestawu montażowego, pokrowca ochronnego, której można używać podczas jazdy, nadmuchiwanej platformy do leżenia (wykonana w technologii drop stitch - tej samej w której produkuje się deski SUP) i przestronnego namiotu powietrznego. Ponadto w skład wchodzi również drabina teleskopowa i pompa elektryczna 12V.

Kolor namiotu: oliwkowy

Opcjonalnie można dokupić dedykowany przedsionek do namiotu GT Roof który umożliwi wygodne przebieranie w czasie kempingu, lub ustawienie toalety turystycznej

 

Uniwersalność namiotów pompowanych Gentle Tent:

To na co warto zwrócić szczególną uwagę to wielofunkcyjność namiotów produkowanych przez austriacką firmę. Poza klasycznym montażem na dachu pojazdu, namiot możemy ustawić również na ziemi i korzystać jak z tradycyjnego namiotu rozkładanego na biwaku.

To jednak nie wszystko - konstrukcja podłogi GT Roof wykonana z platformy wysokociśnieniowej - czyli tak samo jak deska SUP - umożliwia jego położenie na spokojnej tafli jeziora i będzie stanowiło bezpieczne, niezatapialne schronienie. Idealne rozwiązanie dla kajakarzy i innych amatorów spędzania czasu na wodzie.Sam montaż na pojeździe jak i późniejsze rozłożenie namiotu dachowego GT Roof jest bardzo proste:

    

 

 

 

oraz demontaż:

 

Podsumowując najważniejsze zalety nadmuchiwanego namiotu GT Roof od GentleTent:

 • waga tylko 25kg! ułatwia montaż, nie obciąża nadmiernie dachu pojazdu
 • 2 opcje montażu - z tyłu oraz boku pojazdu
 • funkcjonalność - poza montażem na dachu, możemy go postawić na ziemi lub na wodzie!
 • duża przestrzeń - 130cm wysokości wewnątrz po rozłożeniu - usiądziesz wyprostowany
 • oszczędność paliwa w czasie jazdy - dzięki swoim wymiarom oraz wadze
 • elastyczność - można go zamontować na każdym pojeździe z bagażnikiem dachowym

Uwaga:

wysyłka namiotów GentleTent do klientów jest bezpłatna - dlatego należy wybrać odpowiednią opcję przy składaniu zamówienia.

Ponadto w przypadku odbioru osobistego u nas w firmie, oferujemy bezpłatny instruktaż oraz montaż na samochodzie klienta.

Zobacz w sklepie :->